Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

2022-23 навчальний рік

Date: 12 грудня 2022 о 23:34, Refreshed 31 липня 2023 о 16:35

Вітаємо переможців (призерів) Всеукраїнських конкурсів, змагань у 2022-2023 н.р. та їх наставників

Трудове аграрне об’єднання  «Юність» ( Тимощук Ігор (9 кл.), Шпачук Дарина, Пташук  Анна (10  кл.) – І місце у Всеукраїнському зльоті учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань  закладів загальної середньої освіти  (керівник - Ляшук Н.В.)

Вітаємо переможців (призерів) обласних конкурсів, змагань у 2022-2023 н.р. та їх наставників

Трудове аграрне об’єднання  «Юність» (Тимощук Ігор (9 кл.), Шпачук Дарина, Пташук  Анна (10  кл.), Ярмолюк Вікторія (11 кл.) –  І місце в обласному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої освіти  (керівники - Ляшук Н.В.,  Марченко Є.П.)

Ярмолюк Вікторія  (11 кл.) – І місце за науково-дослідницьку роботу у секції «Рослинництво» в  обласному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої освіти  (керівник  -  Марченко Є.П.)

Вітаємо переможців (призерів) районних олімпіад

у 2022-2023 н. р. та їх наставників

Вознюк Юлія  (11 кл.) – І місце (вчитель - Радчук Л.О.)

Скупейко Назар  (8 клас) - І місце (вчитель -  Глова А.М.)

Войтович Вадим  (10 клас) - ІІІ місце (вчитель -  Глова А.М.)

Захарчук Анастасія  (10 кл.) – ІІІ місце (вчитель -  Корнелюк І.М.)

Тимощук Ігор  (9 кл.) – ІІІ місце (вчитель -  Мочеброда О.Є.))

Обслуговуюча праця

Ярмолюк Вікторія (11 клас) - ІІ місце (вчитель - Ляшук Н.В.)

Осипчук Анастасія (9 клас) – ІІІ місце (вчитель – Ляшук Н.В.)

Лугіна Марія (8 кл.) – ІІІ місце (вчитель- Ващук Л.А.)

Ярмолюк Вікторія (11 кл.) – ІІІ місце (вчитель- Марченко Є.П.)

Гись Богдана (10 кл.) – І місце (вчитель- Корнелюк І.М. )

Вітаємо переможців (призерів) обласних олімпіад

у 2022-2023 н. р. та їх наставників

Обслуговуюча праця

Ярмолюк Вікторія (11 клас) - ІІІ місце (вчитель - Ляшук Н.В.)

Ярмолюк Вікторія (11 кл.) – ІІІ місце (вчитель- Марченко Є.П.)

Вітаємо переможців (призерів) обласного конкурсу-захисту робіт МАН  у 2022-2023 н.р. та їх наставників

Пащук Сергій  (11 кл.) - І місце в  обласному конкурсі-захисті робіт МАН  (секція «Історія України») (керівник –  Радчук Л.О.)

Ярмолюк Вікторія (11 кл.) -  ІІ місце в обласному конкурсі-захисті робіт МАН  (секція «Агрономія») (керівник –  Марченко Є.П.)

Поліщук Катерина (9 клас) -  ІІІ місце в  обласному конкурсі-захисті робіт МАН  (секція «Валеологія») (керівник –  Корнелюк І. М.)

Вітаємо переможців (призерів) районних олімпіад

у 2022-2023 н. р.

Вознюк Юлія  (11 кл.) – І місце (вчитель - Радчук Л.О.)

Скупейко Назар  (8 клас) - І місце (вчитель -  Глова А.М.)

Войтович Вадим (11 клас) – ІІІ місце (вчитель Глова А.М.)

Захарчук Анастасія  (10 кл.) – ІІІ місце (вчитель -  Корнелюк І.М.)

Тимощук Ігор  (9 кл.) – ІІІ місце (вчитель -  Мочеброда О.Є.)

Обслуговуюча праця

Ярмолюк Вікторія (11 клас) - ІІ місце (вчитель - Ляшук Н.В.)

Осипчук Анастасія (9 клас) – ІІІ місце (вчитель – Ляшук Н.В.)

Лугіна Марія (8 кл.) – ІІІ місце (вчитель- Ващук Л.А.)

Ярмолюк Вікторія (11 кл.) – ІІІ місце (вчитель- Марченко Є.П.)

Гись Богдана (10 кл.) – І місце (вчитель- Корнелюк І.М. )

Вітаємо призерів обласних олімпіад у 2022-2023 н. р.

Обслуговуюча праця

Ярмолюк Вікторія (11 клас) - ІІІ місце (вчитель - Ляшук Н.В.)

Ярмолюк Вікторія (11 кл.) – ІІІ місце (вчитель- Марченко Є.П.)

Вітаємо переможців (призерів) обласного етапу конкурсу-захисту робіт МАН  у 2022-2023 н.р.

Вітаємо переможців (призерів) Всеукраїнського етапу  конкурсу-захисту робіт МАН  у 2022-2023 н.р.

Ярмолюк Вікторія – ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі-захисті робіт МАН (секція «Агрономія»)  (керівник – Марченко Є.П.)

Вітаємо переможців (призерів) обласних конкурсів

у 2022-2023 н.р.

Трудове аграрне об’єднання  «Юність» (Тимощук Ігор (9 кл.), Шпачук Дарина, Пташук  Анна (10  кл.), Ярмолюк Вікторія (11 кл.) –  І місце в обласному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої освіти  (керівники - Ляшук Н.В.,  Марченко Є.П.)

Захарчук Анастасія (10 кл.)  - ІІ місце  в обласному етапі Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (керівник – Корнелюк І.М. )

Поліщук Катерина (9 кл.) – І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (керівник – Корнелюк І.М. )

Вітаємо переможців (призерів) Всеукраїнських конкурсів

у 2022-2023 н.р.

Захарчук Анастасія (10 кл.)  - ІІІ місце  у Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (керівник – Корнелюк І.М.)

Ярмолюк Вікторія  (11 кл.) –  І місце у Всеукраїнському конкурсі «Дослідницький марафон» (керівник -  Марченко Є.П.)

Поліщук Катерина (9 кл.)  –  ІІІ місце у Всеукраїнському етапі конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (керівник – Корнелюк І. М.)

Вітаємо учнів, які отримали Похвальний лист «За відмінні успіхи у навчанні» за підсумками 2022-2023 н.р.

Байкевич Марія

Ігнатюк Анна

Пальонка Єлизавета

Коханська Ірина

6-А клас

Олекса Софія

Дорощук Маргарита

Ламанський Назар

Войтович Роман

7 клас

Юрчук Віталіна

7клас

Ковальчук Соломія

Лазарук Ангеліна

Лугіна Марія

Войтович Вадим

10 клас

Вітаємо учнів, які отримали Свідоцтво досягнень з високим рівнем  за підсумками 2022-2023 н.р.

Альхімович Матвій

Німець Софія

Самборук Артемій

Comments:
Only authorized users can leave comments.